31 Dec

Nagrađeni jedriličari za Laser Europa Cup Hvar 2018

31.12.2019 u 18:12 comments

Svečano zatvaranje 43. Međunarodne novogodišnje regate Laser Europa Cup Hvar 2019 održano je danas u 18:00 sati u Arsenalu.

Potpredsjednik EurILCA-e Zlatko Jakelić dijelio je medalje najboljim jedriličarima u ukupnom poretku Europa Cupa za 2019. godinu.

Evo i nagrađenih na hvarskoj regati:

LASER STANDARD OVERALL

  1. Alec CVINAR, Croatia
  2. Ivan ZHUKALIN, Ukraine
  3. Stipe GAŠPIĆ, Croatia

LASER STANDARD UNDER 21

  1. Stipe GAŠPIĆ, Croatia

LASER STANDARD BOYS UNDER 19

  1. Ilija MARKOVIĆ, Croatia

LASER RADIAL OVERALL

  1. Roko STIPANOVIĆ, Croatia
  2. Lin PLETIKOS, Slovenia
  3. Sandra LULIĆ, Croatia

LASER RADIAL FEMALE OVERALL

  1. Lin PLETIKOS, Slovenia
  2. Sandra LULIĆ, Croatia
  3. Ursula BALAS, Croatia

LASER RADIAL GIRLS UNDER 21

  1. Lin PLETIKOS, Slovenia

LASER RADIAL GIRLS UNDER 19

  1. Ursula BALAS, Croatia

LASER RADIAL GIRLS UNDER 17

  1. Petra MASTELIĆ, Croatia

LASER RADIAL MALE OVERALL

  1. Roko STIPANOVIĆ, Croatia

LASER RADIAL BOYS UNDER 19

  1. Roko STIPANOVIĆ, Croatia

LASER RADIAL BOYS UNDER 17

  1. Andrew VERDYSH, Ukraine

LASER 4.7 OVERALL

  1. Nikola GOLUBOVIĆ, Montenegro
  2. Joao PONTES, Portugal
  3. Dutra LEONOR, Portugal

LASER 4.7 BOYS UNDER 18

  1. Nikola GOLUBOVIĆ, Montenegro

LASER 4.7 BOYS UNDER 16

  1. Nikola GOLUBOVIĆ, Montenegro

LASER 4.7 GIRLS UNDER 18

      1. DutraLEONOR, Portugal

LASER 4.7 GIRLS UNDER 16

  1. Lea RAKOVAC, Croatia

30 Dec

Navigacijska regata

30.12.2019 u 16:12 comments

Navigacijska regata u klasi Optimist za Memorijal Zdenka Roića održati će se sutra u 12:00 sati u hvarskoj luci.

Nagrade:

  • JEDRO za pobjednika memorijala (sva jedrenja bez odbacivanja)
  • TENDA za pobjednika navigacijskog jedrenja

30 Dec

Nagrađeni jedriličari u klasi Optimist

30.12.2019 u 16:12 comments

UKUPNI PLASMAN

  1. ROKO ČEPIĆ ZOKIĆ, JK OMIŠ
  2. MARIN LJUBIČIĆ, JK LABUD SPLIT
  3. DMYTRO KARABADZHAK, SC ZATOKA, UKRAINE

UKUPNI PLASMAN ZA DJEVOJKE

  1. AURORA PALKO, JK SPLIT
  2. NORA GOTOVAC, JK SPLIT
  3. LUCIJA DOMAZET, JK SPINUT SPLIT

UKUPNI PLASMAN ZA NATJECATELJE DO 12 GODINA

  1. DANYI L MYKHAILICHENKO, YC ODESSA, UKRAINE
  2. SVIATOSLAV MADONICH, SC ZATOKA, UKRAINE
  3. AUGUST SOBCZAK,  SZKWAL LEGIONOWO, POLAND

UKUPNI PLASMAN ZA DJEVOJKE DO 12 GODINA

  1. NINA MARUŠIĆ, JK ZVIR HVAR
  2. MARTA LOLIĆ, JK SPLIT
  3. MARTA TUDOR, JK ZVIR HVAR

UKUPNI PLASMAN ZA NATJECATELJE JK ZVIR-a

  1. NINA MARUŠIĆ
  2. DANICA VUČETIĆ
  3. MARTA TUDOR

NAJMLAĐI NATJECATELJ       
IGNACY SOBCZAK, SZKWAL LEGIONOWO, POLAND

NAJMLAĐA DJEVOJKA
LILIANA DYMAKOVA, YC VYSOKE MYTO, CZECH REPUBLIC

POSEBNE NAGRADE

  • Najbolji u ukupnom poretku: JARBOL / ROKO ČEPIĆ ZOKIĆ JK OMIŠ
  • Najbolji strani natjecatelj: JEDRO / DMYTRO KARABADZHAK, SC ZATOKA, UKRAINE
  • Najbrojniji tim: TENDA / JK SPLIT (9 jedriličara)
  • Najmlađi natjecatelj koji je dovršio barem 1 plov: JEDRO / IGNACY SOBCZAK, SZKWAL LEGIONOWO, POLAND

30 Dec

Nagrade u klasi Optimist

30.12.2019 u 09:12 comments

Na današnjoj podjeli nagrada u klasi Optimist podijeliti ćemo sljedeće posebne nagrade:

  1. Najbolji u ukupnom poretku: jarbol
  2. Najbolji strani natjecatelj u ukupnom poretku: jedro
  3. Najbrojniji tim: tenda
  4. Najmlađi natjecatelj koji je odjedrio barem jedan plov: jedro

 

Večeras ćemo objaviti posebne nagrade za Memorijal Zdenka Roića koji se jedri sutra.