24 Apr

Izborna regata

prekjučer u 12:04 comments

Na prvoj izbornoj regati u Zadar kup Vitrenjaka naš natjecatelj glen Dieters imao je ove rezultate po malom vjetru. 40, DNF i 53, te završio ukupno na 65 mjestu od 77 natjecatelja. Većina favorita i oni malo teži lošije su prošli. Odjedreno je samo tri plova

16 Apr

Regata u klasi Optimist

16.4.2018 u 12:04 comments

Od 14-15.-04.2018 u Omišu odjedrena je regata u klasi Optimist za natjecatelje do 12 godina. Naši natjecatelji ostvarili su ove rezultate od 30 prijavljenih.

Nina Marušić ukupno peta druga djevojčica

Marta Tudor ukupno četrnajesta četvrta djevojčica

Nikola Karkovič dvadesetprvi

Jana Erceg dvadesetdeveta

Odličan rezultat svima čestitke od članova i IO JK Zvira

6 Jan

Izgubljeno - nađeno

6.1.2018 u 13:01 comments

U restoranu Il Porto je pronađen jedriličarski sat.

U prostoriji za presvlačenje je nađen jarbol za Optimista te sak za kormilo i kobilicu za Lasere.

Za povratak izgubljenih stvari javite nam se na jkzvir@gmail.com

2 Jan

Nagrađeni jedriličari za Laser Europa Cup Hvar 2017

2.1.2018 u 10:01 comments

LASER STANDARD OVERALL

  1. VALERIY KUDRAYASHOV (SHVSM) (nagrada GILL NEOPRENE TOP)
  2. MARIO NOVAK (JK SPLIT)
  3. CIRO BASILE (CDV BARI)
     

LASER STANDARD UNDER 21

  1. ALEC CVINAR (JK ORSAN) (nagrada GILL NEOPRENE TOP)

LASER STANDARD BOYS UNDER 19

  1. CIRO BASILE (CDV BARI) (nagrada SET LETVICA)

LASER RADIAL OVERALL

  1. STIPE GAŠPIĆ (JK SPLIT) (nagrada GILL NEOPRENE TOP)
  2. FEDERICO TOCCHI (CN LIVORNO)
  3. ANGELA DE MICHELI VITTURI (JK SPLIT)
     

LASER RADIAL FEMALE OVERALL

  1. ANGELA DE MICHELI VITTURI (JK SPLIT) (nagrada GILL NEOPRENE TOP)
  2. SANDRA LULIĆ (JK MORNAR)
  3. IVONA ERCEGOVAC (JK SPLIT)
     

LASER RADIAL GIRLS UNDER 21

  1. SANDRA LULIĆ (JK MORNAR) (nagrada GILL NEOPRENE TOP)

LASER RADIAL GIRLS UNDER 19

  1. JANA JELČIĆ (YC ZAGREB) (nagrada GILL POWER SOCKS)

LASER RADIAL GIRLS UNDER 17

  1. IVONA ERCEGOVAC (JK SPLIT) (nagrada GILL THERMOSHELD TOP)

LASER RADIAL MALE OVERALL

  1. STIPE GAŠPIĆ (JK SPLIT)
     

LASER RADIAL BOYS UNDER 19

  1. STIPE GAŠPIĆ (JK SPLIT)
     

LASER RADIAL BOYS UNDER 17

  1. BRUNO GAŠPIĆ (JK SPLIT) (nagrada GILL POWER SOCKS)

LASER 4.7 OVERALL

  1. ROKO STIPANOVIĆ (SC CLIVO) (nagrada GILL NEOPRENE TOP)
  2. MARIA GIULIA CICCHINE (CV PORTO CIVITANOVA)
  3. ATTILIO BORIO (CV LA SPEZIA)
     

LASER 4.7 BOYS UNDER 18

  1. MATTEO TERENZI (CN SANBENEDETTESE) (nagrada GILL THERMOSHELD TOP)

LASER 4.7 BOYS UNDER 16

  1. ROKO STIPANOVIĆ (SC CLIVO)
     

LASER 4.7 GIRLS UNDER 18

1. TONINA PERKOVIĆ (JK LABUD) (nagrada SET LETVICA)​

LASER 4.7 GIRLS UNDER 16

  1. MARIA GIULIA CICCHINE (CV PORTO CIVITANOVA) (nagrada TRAKE ZA NOGE)