31 Dec

Nagrađeni jedriličari za Laser Europa Cup Hvar 2018

31.12.2018 u 17:12 comments

Svečanost zatvaranja 42. Međunarodne novogodišnje regate Laser Europa Cup Hvar 2018 održana je danas u 16:00 sati u Arsenalu.

Predsjednik EurILCA-e Jean-Luc Michon i potpredsjednik Zlatko Jakelić dijelili su medalje najboljim jedriličarima u ukupnom poretku Europa Cupa za 2018. godinu.

Evo i nagrađenih na hvarskoj regati:

LASER STANDARD OVERALL

  1. Ivan ZHUKALIN, Ukrain
  2. Dominik PERKOVIĆ, Croatia
  3. Stipe GAŠPIĆ, Croatia

LASER STANDARD UNDER 21

  1. Dominik PERKOVIĆ, Croatia

LASER STANDARD BOYS UNDER 19

  1. Uffe TOMASGAARD, Norway

LASER RADIAL OVERALL

  1. Sandra LULIĆ, Croatia
  2. Lukasz MACHOWSKI, Poland
  3. Roko COPIĆ, Croatia

LASER RADIAL FEMALE OVERALL

  1. Sandra LULIĆ, Croatia
  2. Karmen PERKOVIĆ, Croatia
  3. Ivona ERCEGOVAC, Croatia

LASER RADIAL GIRLS UNDER 21

  1. Sofiia NAUMENKO, Ukrain

LASER RADIAL GIRLS UNDER 19

  1. Karmen PERKOVIĆ, Croatia

LASER RADIAL MALE OVERALL

  1. Lukasz MACHOWSKI, Poland

LASER RADIAL BOYS UNDER 19

  1. Lukasz MACHOWSKI, Poland

LASER RADIAL BOYS UNDER 17

  1. Maksym KYSLYTSYN, Ukrain

LASER 4.7 OVERALL

  1. Roko STIPANOVIĆ, Croatia
  2. Aku KOIVISTOINEN, Finland
  3. Antun TOMAŠEVIĆ, Croatia Croatia

LASER 4.7 BOYS UNDER 18

  1. Roko STIPANOVIĆ, Croatia

LASER 4.7 BOYS UNDER 16

  1. Aku KOIVISTOINEN, Finland

LASER 4.7 GIRLS UNDER 18

      1. Nika MANESTAR, Croatia

LASER 4.7 GIRLS UNDER 16

  1. Anja VON ALLMEN, Switzerland

31 Dec

Zatvaranje regate

31.12.2018 u 13:12 comments

Zatvaranje regate i podjela nagrada za Laser Europa Cup i Memorijal Zdenka Roića za Optimiste održati će se danas u 16:00 sati u Arsenalu.

30 Dec

Raspored sutrašnjih jedrenja

30.12.2018 u 18:12 comments

Nakon 2 dana "odmora" sutra očekujemo dovoljno vjetra pa Laseri startaju u 10 sati, a Optimisti u podne jedre navigacijsko jedrenje za Memorijal Zdenka Roića.

30 Dec

Nagrađeni jedriličari u klasi Optimist

30.12.2018 u 17:12 comments

Danas u 17 sati u Arsenalu je održana podjela nagrada za klasu Optimist. 

UKUPNI PLASMAN

  1. Noela PETEŠIĆ, JK Uskok Zadar - nagrada JARBOL
  2. Petra MARENDIĆ, JK Mornar Split – nagrada TIMUN I KOBILICA
  3. Carla DE CARINA, JD Val, Crikvenica - nagrada JEDRO

UKUPNI PLASMAN ZA DJEVOJKE

  1. Noela PETEŠIĆ, JK Uskok Zadar - JARBOL
  2. Petra MARENDIĆ, JK Mornar Split – TIMUN I KOBILICA
  3. Carla DE CARINA, JD Val, Crikvenica - JEDRO

UKUPNI PLASMAN ZA NATJECATELJE DO 12 GODINA

  1. Josip TAFRA, JK Omiš
  2. Borna KRMPOTIĆ, JK Uskok Zadar
  3. Roko ČEPIĆ-ZOKIĆ, JK Omiš

UKUPNI PLASMAN ZA DJEVOJKE DO 12 GODINA

  1. Nina MARUŠIĆ, JK Zvir
  2. Dinka BOBAN, JK Marina Kaštela
  3. Marta TUDOR, JK Zvir

UKUPNI PLASMAN ZA NATJECATELJE JK ZVIR-a

  1. Nina MARUŠIĆ
  2. Danica VUČETIĆ
  3. Marta TUDOR

NAJMLAĐI NATJECATELJ Toma SMIRČIĆ, JK Split

NAJMLAĐA NATJECATELJICA  Vanda BRACHTLOVA, YC Slovyn, Bratislava