Naslovnica

6 Jan

Izgubljeno - nađeno

6.1.2018 u 13:01 comments

U restoranu Il Porto je pronađen jedriličarski sat.

U prostoriji za presvlačenje je nađen jarbol za Optimista te sak za kormilo i kobilicu za Lasere.

Za povratak izgubljenih stvari javite nam se na jkzvir@gmail.com

2 Jan

Nagrađeni jedriličari za Laser Europa Cup Hvar 2017

2.1.2018 u 10:01 comments

LASER STANDARD OVERALL

  1. VALERIY KUDRAYASHOV (SHVSM) (nagrada GILL NEOPRENE TOP)
  2. MARIO NOVAK (JK SPLIT)
  3. CIRO BASILE (CDV BARI)
     

LASER STANDARD UNDER 21

  1. ALEC CVINAR (JK ORSAN) (nagrada GILL NEOPRENE TOP)

LASER STANDARD BOYS UNDER 19

  1. CIRO BASILE (CDV BARI) (nagrada SET LETVICA)

LASER RADIAL OVERALL

  1. STIPE GAŠPIĆ (JK SPLIT) (nagrada GILL NEOPRENE TOP)
  2. FEDERICO TOCCHI (CN LIVORNO)
  3. ANGELA DE MICHELI VITTURI (JK SPLIT)
     

LASER RADIAL FEMALE OVERALL

  1. ANGELA DE MICHELI VITTURI (JK SPLIT) (nagrada GILL NEOPRENE TOP)
  2. SANDRA LULIĆ (JK MORNAR)
  3. IVONA ERCEGOVAC (JK SPLIT)
     

LASER RADIAL GIRLS UNDER 21

  1. SANDRA LULIĆ (JK MORNAR) (nagrada GILL NEOPRENE TOP)

LASER RADIAL GIRLS UNDER 19

  1. JANA JELČIĆ (YC ZAGREB) (nagrada GILL POWER SOCKS)

LASER RADIAL GIRLS UNDER 17

  1. IVONA ERCEGOVAC (JK SPLIT) (nagrada GILL THERMOSHELD TOP)

LASER RADIAL MALE OVERALL

  1. STIPE GAŠPIĆ (JK SPLIT)
     

LASER RADIAL BOYS UNDER 19

  1. STIPE GAŠPIĆ (JK SPLIT)
     

LASER RADIAL BOYS UNDER 17

  1. BRUNO GAŠPIĆ (JK SPLIT) (nagrada GILL POWER SOCKS)

LASER 4.7 OVERALL

  1. ROKO STIPANOVIĆ (SC CLIVO) (nagrada GILL NEOPRENE TOP)
  2. MARIA GIULIA CICCHINE (CV PORTO CIVITANOVA)
  3. ATTILIO BORIO (CV LA SPEZIA)
     

LASER 4.7 BOYS UNDER 18

  1. MATTEO TERENZI (CN SANBENEDETTESE) (nagrada GILL THERMOSHELD TOP)

LASER 4.7 BOYS UNDER 16

  1. ROKO STIPANOVIĆ (SC CLIVO)
     

LASER 4.7 GIRLS UNDER 18

1. TONINA PERKOVIĆ (JK LABUD) (nagrada SET LETVICA)​

LASER 4.7 GIRLS UNDER 16

  1. MARIA GIULIA CICCHINE (CV PORTO CIVITANOVA) (nagrada TRAKE ZA NOGE)

2 Jan

Nagrađeni jedriličari za Memorijal Zdenka Roića

2.1.2018 u 09:01 comments

POBJEDNIK MEMORIJALA ZDENKO ROIĆ (PRIJENOSNI POKAL)

  1. EDO FIKE (JD VAL) (nagrada JEDRO)
     

UKUPNI PLASMAN NAVIGACIJSKOG JEDRENJA ZA MEMORIJAL

  1. EDO FIKE (JD VAL)
  2. TIN FIKE (JD VAL)
  3. MARKO GOMERČIĆ  (WSCG)
     

LUTRIJA ZA SVE SUDIONIKE NAVIGACIJSKOG JEDRENJA

  • XBOX ONE S
  • SMART WATCH
  • POWER BANK 20.000 mAH
  • BLUETOOTH ZVUČNIK
  • POWER BANK 5.000 mAH

31 Dec

Zadnji dan regate

31.12.2017 u 11:12 comments

Nakon dva jedrenja danas i 7 ukupno u Standardima je najbolji Valeriy Kudrayashov, dok su Radiali i 4.7 ukupno odradili 6 jedrenja. U Radialima je najbolji Stipe Gašpić, a u Laserima 4.7 Roko Stipanović. Čekamo istek prosvjednog vremena za proglašenje konačnih rezultata.

Laser rezultati

Optimisti su odjedrili navigacijski plov.